Užsisakyti

Didžiausias ekonominės klasės viešbutis Vilniuje įsikūręs miesto centre, šalia verslo rajono ir tik 10 min. pėsčiomis nuo istorinio senamiesčio.

Po neseniai atliktų atnaujinimo darbų viešbutis yra puikus pasirinkimas įžvalgiems keliautojams, keliaujantiems verslo, laisvalaikio tikslais arba taupantiems.

KĄ APLANKYTI

10min

Romantikos ieškantys turistai tikrą rojų atras Vilniaus senamiestyje, įsikūrusiame kairiajame Neries krante, su siauromis gatvelėmis, nuošaliais kiemeliais ir daugybe jaukių kavinių, barų, galerijų ir parduotuvių. Į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas Vilniaus senamiestis savo grožiu tikrai nenusileidžia didiesiems Europos miestams.

Savo svečiams siūlome apsilankyti keliose interneto svetainėse, kuriose tikrai rasite naudingos informacijos ir idėjų, ką galima aplankyti Lietuvoje.

KUR PAVALGYTI

taste lt

Vilniuje yra daugybė vietų, siūlančių paragauti vietos ir kitų šalių virtuvės patiekalų. Tačiau mes labai rekomenduojame išbandyti už 100 m. nuo viešbučio esantį RIBROOM restoraną.

APSIPIRKIMAS

shopping lt

Visai netoli Ecotel Vilnius viešbučio veikia populiarūs miesto prekybos centrai, kuriuose galima įsigyti naujausių madingų prekės ženklų prekių.